با مراجعه به کتاب راهنمای خودرو یا با جستجو در گوگل محل پورت OBD2 خودرو خود را پیدا نمایید و سر کابل  OBDرا به آن متصل نمایید ، کابل را از کنار کاور ستون عبور داده  و سر دیگر کابل را به یکی از پورتهای  USB دستگاه متصل نمایید، داشبورد را تمیز نموده و پد ژلاتینی را روی داشبورد و دستگاه را روی پد قرار دهید سپس با احتیاط رفلکتور را باز نموده و زاویه آن را تنظیم کنید.

شیوه نصب

1: سیستم نمایشگر  HUD   
2: پد ژلاتینی نگه دارنده دستگاه روی داشبورد در مدل C3 یا چسب نگهدارنده پشت دستگاه در مدل C2
3: کابلUSB  به OBD جهت اتصال به پورت OBD
4: کابل USB به رابط برق فندکی خودرو  جهت مود GPS 
5: پارچه تنظیف رفلکتور
6: دفترچه راهنمای فارسی

اقلام موجود

اقلام همراه و نصب

در صورتیکه با اتصال کابل OBD همراه دستگاه، ارتباط برقرار نگردید( بدلیل مطابق نبودن پورتOBD  با استاندارد ( OBD2 از مود GPS استفاده نمایید. برای اینکار میتوان از کابل فندکی برق رسانی استفاده کرده یا درصورت برق رسانی از پورت OBD نیز میتوان در مود GPS  به شرح زیر استفاده کرد.
شیوه تغییر ارتباط از OBD به GPS
با اولین ارتباط دستگاه از طریق کابل OBD به پورت OBD خودرو یا اتصال از طریق کابل برق فندکی پیام انتخاب مود برای 5 ثانیه در سیستم نمایش داده میشود و با فشردن کلید ‘>’ تغییر مود از OBD به GPS انجام میشود ، در صورت نیاز به تغییر در دفعات بعدی کابل را از دستگاه جدا کرده و مجدد وصل نمایید تا پیام انتخاب مود فعال شود.
ارتباط با پورت OBD در صورتی که ولتاژ در بازه 5 تا 18 ولت DC باشد امکان پذیر است و در غیر این صورت از کابل با رابط برق فندکی و مود GPS استفاده نمایید.

شیوه نصب هدآپ دیسپلی، head up dispaly install
سبد خرید